|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Displacement: | 50-60cc, 52cc |
| Standard: | EPA, GS, CE |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | TM-CS5203 |
| Displacement: | 52cc |
| Rated output power: | 2.0kw |
| Guide bar size: | 16"/18" |
| Chain Pitch: | 0.325"or 0.3/8" |
| Fuel Tank Capacity: | 550 ml |
| Oil Tank Capacity: | 260ml |
| Lding Speed: | 3000(±200)rpm |
| N.W/G.W: | 7.5kgs/8.5kgs |


