| Customization: | Available |
|---|---|
| Spray Range: | >12m |
| After-sales Service: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Capacity | 26L |
| Engine model | 1E40F-3Z |
| Engine output power | 2.13kw/6500rpm |
| Displacement | 41.5cc |
| Range | >=12m |
1Q:Can I only buy spare parts ?