|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Tea Tree, Grass, Lawn |
| Feature: | 2-Stroke, Single Cylinder, Cordless, Folding Handle |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | CG430A |
| Engine Model: | 1E48F-5 |
| Discharging Capacity: | 2-Stroke |
| Rated output power: | 42.7ml |
| Displacement: | 42.7 cc |
| Blade Length: | 255mm |
| Engine Package Dimension: | 325*325*455mm |
| Shaft Package Dimension: | 1395*125*103mm |
| N.W: | 11kgs |





