| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Grass |
| Feature: | 12V 2000mAh |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No. | TM-GT301Li |
| Li-ion Battery | 12V 1500mAh |
| Motor type | Brushed |
| Rated power | 450w |
| No-load speed | 10000rpm |
| Max cutting width | 150mm |
| Telescope | 90-130cm |
| Charging time | 2-3H |
| N.W/G.W | 1.6/1.9kgs |



3.About Us

4.FAQ