| Customization: | Available |
|---|---|
| Displacement: | 25.4cc |
| Standard: | EPA, ISO, GS, CE |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
2.Product Parameter
| Cylinder bore | Ø34mm |
| Displacement | 25.4cc |
| Rated power | 0.9kw/7500rpm |
| Lding Speed | 3200(±200)rpm |
| Guide bar size | 10"/12" |
| Chain Pitch | 3/8" |
| Fuel Tank Capacity | 180 ml |
| Oil Tank Capacity | 120 ml |
3. About Us
