| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Grass |
| Feature: | 12V 2000mAh |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model number | TM-GT303BLi |
| Lithium Battery | 21V 2000mAh |
| Rated Power | 650w |
| Motor type | Brush motor |
| No-load speed | 10000rpm |
| Cutting length | 150mm |
| Telescope | 90-130cm |
| Charging time | 1.5hours |
| Working time | 30-60mins |


3.About Us

4.FAQ