| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model : | LC1P70FA |
| Engine Type : | Single Cylinder,4-Stroke,Air Cooled,OHV |
| Displacement : | 196cc |
| Max.power : | 3.4kw |
| Bore&stroke : | 70*51mm |
| Oil Capacity : | 400ml |
| Fuel tank capacity : | 900ml |




3.About Us


