| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model : | TM-DWP301 |
| Engine Type : | Single Cylinder,4-Stroke,Air Cooled,OHV |
| Max Lift: | 25m |
| Rated Lift: | 13m |
| Max. Suction: | 8m |
| Oil Capacity : | 550ml |
| Fuel tank capacity : | 1250ml |



3.About us:

