| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | TM-WP520F |
| Water Outlet Size: | 1.5inch |
| Lift H.Max: | 35m |
| Suction: | 7m |
| Engine Model: | 1E44F-5 |
| Engine Type: | 2-Stroke |
| Engine Power: | 1.8kw(2.5HP) |
| Rated Speed: | 7500rpm |
| Displacement: | 52cc |
| Starter System: | Recoil Starter |



3. About Us
