| Customization: | Available |
|---|---|
| Engine Power: | 1 Year |
| Spray Range: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Capacity | 16L |
| Carton Size | 38.2x21x49.5cm |
| Battery | 12V,8AH/12AH |
| Motor Pump | 3.1L/3.6L/4.0L |
| Charger | 1.0A/1.7A |
1Q:Can I only buy spare parts ?