|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Rotary Mowers |
| Moving Way: | Tractor-Mounted |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | TM-8021 |
| Rated Voltage: | 24V/48V/60V/72V |
| Frequency: | 50Hz |
| Rated Power: | 800w |
| No-load speed: | 9000rpm |
| Cutting diameter: | 255m |
| N.W/G.W: | 6.2kgs/7.2kgs |

