| Customization: | Available |
|---|---|
| Engine Power: | 800W |
| Spray Range: | 12m |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Capacity | 20L |
| Carton Size | 40x22x50cm |
| Battery | 12V,8AH/12AH |
| Motor Pump | 3.1L/3.6L/4.0L |
| Charger | 1.0A/1.7A |