|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Saw Type: | Chain Saw |
| Application: | Wood Saw |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model number | TM-LT21V407A |
| Lithium Battery | DC21V 2000mAh |
| Rated Power | 550w |
| Cutting length | Brush motor |
| No-load speed | 10000rpm |
| Cutting length | 6inch |
| Charging time | 1.5hours |
| Working time | 30-60mins |








