| Customization: | Available |
|---|---|
| Installation: | Internal Threaded Connection |
| Liquid Contained: | Medicine |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | TM-SP18L01 |
| Capacity: | 18L |
| Carton Size: | 38x19x55cm |
| Battery: | 12V,8AH/12AH |
| Motor Pump: | 3.1L/3.6L/4.0L |
| Charger: | 1.0A/1.7A |


