| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Type: | Multifunctional Pastoral Manage Machine |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model No. | TM-SD9022 |
| Voltage | 110v/220v |
| Frequency | 50/60Hz |
| Rated power | 2600w |
| No-load speed | 4200rpm |
| Max cutting dia. | 40mm |
| Collection box | 50L |
| N.W/G.W | 24.5/25.5kgs |



